Spustili jsme ENGINECOPOWER – novou divizi pro stavební stroje!
Máme radost, že se s vámi můžeme podělit o velkou novinku! V rámci skupiny Xtuning Group jsme rozšířili naše služby o zcela novou divizi s názvem ENGINECOPOWER, která se zaměřuje na stavební a manipulační techniku.
Naší vizí je pomoct firmám i jednotlivcům dostat ze svých strojů maximum – bez nutnosti nákupu nové techniky. A víte co? O našem rozjezdu už stihl napsat i specializovaný portál bagry.cz!
Co vám ENGINECOPOWER přináší?
Naše nová divize navazuje na úspěšné projekty jako jsou AgroEcoPower (pro zemědělskou techniku) nebo TruckEcoPower (pro nákladní vozy). Tentokrát jsme se ale rozhodli zaměřit přímo na úpravy softwaru motorů stavebních strojů – od bagrů až po nakladače.
- Zvýšení výkonu stroje až o 20 %
- Navýšení krouticího momentu až o 30 %
- Snížení provozních nákladů až o 20 %
To vše s důrazem na bezpečnost, kvalitu a plně zálohované řešení – vždy s možností návratu k původnímu nastavení.
Jak to u nás funguje?
- ✔️ Každý stroj projde individuální diagnostikou
- ✔️ Úprava softwaru probíhá přímo u zákazníka, bez nutnosti stroj převážet
- ✔️ Po úpravě provádíme certifikované měření výkonu
- ✔️ Na software poskytujeme záruku 24 měsíců
- ✔️ Samozřejmostí je technická podpora 24/7
Umíme také profesionálně čistit DPF filtry
Součástí našich služeb je i čistění DPF filtrů, které se stávají čím dál častější příčinou nečekaných poruch a nouzových režimů. Díky našemu vybavení a postupu (diagnostika kamerou, tlaková zkouška, čištění ve stroji Flash Cleaner a závěrečná kontrola) dokážeme filtry obnovit a výrazně prodloužit jejich životnost – bez nutnosti výměny za nový.
Jsme připraveni přijet až k vám
Máme tým proškolených techniků a obchodních zástupců, kteří přijedou za vámi kamkoliv po ČR. Úpravu či servis zvládneme na místě – rychle, spolehlivě a bez prostojů.
Pokud si chcete přečíst celý článek o naší nové divizi, najdete ho na webu bagry.cz:
Společnost Xtuning Group otevírá novou divizi ENGINECOPOWER